Bonus 50% na dobry początek Bundesligi

Bonus 50  na dobry początek Bundesligi

Bonus 50% na dobry początek Bundesligi!

Piłkarze polskiej Ekstraklasy już od niemal miesiąca walczą o ligowe punkty. Nasi zawodnicy grający w niemieckiejBundeslidze mogli cieszyć się z dłuższych wakacji, jednak i dla nich sezon właśnie się zaczyna. Jeśli i Ty nie możesz się doczekać wyjścia na boisko takich zawodników, jak Lewandowski, Peszko czy Błaszczykowski, nasza nowa promocja z pewnością Ci się spodoba!

Wystarczy, że postawisz Swój pierwszy zakład na pierwszą kolejkę Bundesligi po kursie 2.0 lub wyższym, a jeśli przegrasz – zwrócimy 50% jego stawki!

OddsRing - zakłady bukmacherskie online

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład na pierwszą kolejkę niemieckiej Bundesligi po kursie min. 2.0 między 00:01 w piątek 14 sierpnia, a zakończeniem ostatniego meczu tej kolejki w niedzielę 16 sierpnia 2015.

2. Jeśli pierwszy postawiony przez Ciebie w tym czasie zakład na pierwszą kolejkę Bundesligi zostanie w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 50% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 50 PLN.

3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.

4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.

5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.

6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony w podanym czasie zakład na pierwszą kolejkę Bundesligi, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane o łącznym kursie min. 2.0, zawierające zakład składowy na mecz pierwszej kolejki Bundesligi bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.

7. Promocja obejmuje wyłącznie mecze pierwszej kolejki niemieckiej Bundesligi, tzn: Bayern Monachium – Hamburger SV, FC Augsburg – Hertha BSC, Bayer Leverkusen – 1899 Hoffenheim, Werder Brema – FC Schalke 04, VfL Wolfsburg – Eintracht Frankfurt, 1. Fsv Mainz 05 – FC Ingolstadt, SV Darmstadt 98 – Hannover 96, Borussia Dortmund – Borussia M’gladbach oraz VfB Stuttgart – 1. FC Koln.

8. Zakłady na pierwszą kolejkę Bundesligi postawione przed rozpoczęciem promocji nie są brane pod uwagę. Zakłady postawione w czasie trwania promocji, ale nie zawierające zakładu na pierwszą kolejkę Bundesligi nie są brane pod uwagę.

9. Oddsring zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.

10. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 zakładu / 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.

11. Oddsring zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.

12. Oddsring zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.

13. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu Oddsring.

14. Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.

Comments are closed.