Dariusz Dziekanowski uderzył komentatora Polsatu Bożydara Iwanowa

Dariusz Dziekanowski uderzył Bożydara Iwanowa

 

Szkockie wydanie popularnego tabloidu „The Sun” podaje sensacyjną informację o tym, że były reprezentant Polski w piłce nożnej Dariusz Dziekanowski zaatakował komentatora Polsatu Sport Bożydara Iwanowa. Do zdarzenia miało dojść podczas mecz Szkocja – Polska na stadionie Hampden Park w Glasgow.

 

„Whackie Jackie” (szalony Jackie) i „Jackie’s still great striker” (Jackie wciąż jest świetnym strzelcem) – tak brzmią tytuły do informacji, która ukazała się dzisiaj w szkockiej prasie. Brytyjscy dziennikarze znani z ironicznego poczucia humoru wskazują, że Dziekanowski wciąż ma właściwe dla napastnika uderzenia i donoszą, że były piłkarz posprzeczał się, a następnie uderzył Bożydara Iwanowa w czasie meczu.

 

Krewki zrobił się Dariusz Dziekanowski. Były piłkarz, a obecnie radny z ramienia PO w Sejmiku Mazowieckim i kandydat Platformy Obywatelskiej do Sejmu jako ekspert miał zaatakować podczas meczu kwalifikacji Euro 2016 Szkocja – Polska komentatora Polsatu Bożydara Iwanowa. 53-letni były piłkarz miał uderzyć młodszego od siebie o dziesięć lat dziennikarza i z tego powodu został wyproszony ze studia telewizyjnego. „Wszystko zaczęło się w drugiej połowie. To było niewiarygodne” – pisze „The Sun”.

 

Jackie wciąż jest wielkim napastnikiem” – piszą, z dużą dozą ironii, dziennikarze szkockiego „The Sun”. Według informacji tabloidu podczas transmisji z czwartkowego spotkania w studiu na Hampden Park doszło do sprzeczki pomiędzy Dariuszem Dziekanowskim, który występował w roli eksperta, a Bożydarem Iwanowem. „Wszystko zaczęło się w drugiej połowie. To było niewiarygodne” – gazeta cytuje słowa człowieka, który był świadkiem zdarzenia (jego personaliów nie podano). „Whackie Jackie” – to inny tytuł w „The Sun”, będący grą słów – od „whacky”, czyli „szalony”.

 

Comments are closed.