DOTA 2 – Wygraj wycieczke marzeń na turniej z Betsafe

Wygraj wycieczke marzeń na DOTA 2 z Betsafe

 

 

 

Witamy w Betsafe,
Twoim nowym domu zakładów eSports.

Oferujemy całą masę zakładów z branży eSports, dzięki czemu będziesz mógł kibicować swoim ulubionym drużynom niezależnie od rozgrywek, a jakich aktualnie biorą udział. Wiele lat doświadczeń i obecności firmy Betsafe na rynku zakładów gwarantuje bezpieczną i rzetelną grę, a teraz oferujemy najlepsze promocje i nagrody w dyscyplinie eSports!

Jesteśmy gotowi. A Ty?
Jeszcze raz, witamy w Betsafe – In it to win it!

 

 

JAK WYGRAĆ WYCIECZKĘ MARZEŃ

 

W Betsafe stawiamy sobie poprzeczkę wysoko za każdym razem, gdy wkraczamy na nowe terytoria. Aby sprostać oczekiwaniom naszych graczy podjęliśmy decyzję o wejściu do świata eSports z mocnym uderzeniem. Zaczynamy tuż przed największym e-sportowym wydarzeniem roku – rozgrywkami w Dota 2, The International.

 

W trakcie trwania eventu głównego (3 – 8 sierpnia) codziennie będzie przeprowadzone losowanie, w ramach którego rozdamy sprzęt do gier warty €500. Jedyne, co musisz zrobić, to złożyć kupon, który będzie zawierał co najmniej jeden wybór dotyczący turnieju Dota 2, The International!

 

Ale w ofercie mamy coś jeszcze…w ostatnim dniu losowania zostanie wyłoniony szczęśliwiec, który wygra dowolną wycieczkę dotyczącą rozgrywek Dota 2. Tak więc, niezależnie od tego, czy będzie to nadchodzący ESL One w Nowym Yorku, czy DAC w Chinach China, Betsafe sprawi, że będziesz mógł przeżyć eSportowe emocje na żywo. Aby zyskać szansę na wygraną, należy złożyć jeden kupon o wartości minimum €10 zawierający co najmniej jeden wybór dotyczący ligi The International, zrobić zrzut ekranu z kuponu, udostępnić go na Twitterze lub Instagramie tagując go #Betsafe #Esports #Inittowinit oraz czekać na telefon od nas! Wraz z osobą towarzyszącą oraz przedstawicielem serwisu Betsafe wybierzecie się na wybrany przez Ciebie event – a koszty w całości pokryje Betsafe!

 

Wyświetlona poniżej informacja dotycząca zwycięzcy będzie aktualizowana codziennie. Z wygranym graczem skontaktuje się osobiście przedstawiciel serwisu Betsafe.

 

 

 

1. ZALOGUJ SIĘ LUB ZAREJESTRUJ

Zaloguj się lub zarejestruj konto w Betsafe

 

2. OBSTAWIAJ

Złóż kupon zawierający co najmniej jeden wybór dotyczący rozgrywek The International

 

 

3. UDOSTĘPNIJ

Udostępnij swój kupon na Tweeterze lub Instagramie tagując go #betsafe #esports #inittowinit

 

 

Jesteś za leniwy, aby podzielić się swoim kuponem? Po prostu wypuść kupon i naciśnij tutaj, aby o nim zatweetować – będziesz mieć szansę na wygranie Wycieczki Marzeń!

I bet on @team1 to beat @team2 for the Dream Trip with @Betsafe! Check out: http://tw.go.betsafe.com/TI5 #Betsafe #TI5

go to Twitter

 

 

The Teams

  • Vici Gaming

@vici_gaming Evil Geniuses
@evilgeniuses Team Secret
@teamsecretdota2 Invictus Gaming
@invgaming

  • LGD Gaming

@lgdgaming Cloud9
@cloud9gg Team Empire
@team_empire Virtus Pro
@teamvirtuspro

  • compLexity Gaming

@complexitylive Newbee
@newbeecn Fnatic
@fnatic EHOME
@ehomecn

  • Natus Vincere

@natusvincere CDEC Gaming
@cdecgaming MVP Phoenix
@sc2mvp MVP.Hot6ix
@sc2mvp

Comments are closed.