Jakie rodzaje zakładów są do wyboru w Virtual Football League?

Jakie rodzaje zakładów są do wyboru w Virtual Football League?

 

Sprawozdanie na zywo
Dzięki VFL działającej przez 365 dni roku i 24 godzin na dzień bet-at-home.com oferuje interesujące możliwości zakładów! Oprócz klasycznego zakładu pojedynczego możesz także postawić zakłady kombinacyjne, systemowe i wielokrotne. Dodatkowo oferujemy liczne zakłady specjalne, jak handicap, powyżej/ powyżej czy zakłady na dokładny wynik. Twoje typy możesz postawić do 10 sekund przed rozpoczęciem spotkania!

  • Zakład pojedynczy

Jedno wydarzenie sportowe – jeden typ! Zakład pojedynczy jest najprostszym zakładem w ofercie bet-at-home.com, z możliwością najszybszej wygranej.

  • Zakład kombinacyjny

Niskie stawki, wysokie wygrane – uda Ci się to z zakładem kombinacyjnym! W przeciwieństwie do zakładu pojedynczego, w którym typujesz tylko jedno wydarzenie, w zakładzie kombinacyjnym obstawiasz jedną stawką jednocześnie kilka typów.

  • Zakład systemowy

Wygraj również wtedy, gdy nie wszystkie zdarzenia zostały wytypowane prawidłowo – jest to możliwe tylko w zakładzie systemowym! Zakład ten daje możliwość różnorodnych kombinacji. Przykład: jeżeli zdecydujesz się na system 3 z 4, wygrywasz już wtedy, gdy trzy Twoje typy zostały trafione.

  • Zakład wielokrotny

W tym zakładzie wybierasz do jednego wydarzenia sportowego jednocześnie kilka typów. W ten sposób minimalizujesz ryzyko.

Comments are closed.