Jeśli Polacy wygrają z Finlandią , OddsRing zwróci za przegrane zakłady

 

Jeśli Polacy wygrają z Finlandią , OddsRing zwróci za przegrane zakłady

 

Zwrot za wygraną Polaków – jeszcze raz!

kod bonusowy: EURO2016

Ostatnia wygrana Biało – Czerwonych wzbudziła tyle radości, że wszyscy liczymy na kolejne zwycięstwo, które Oddsring ma zamiar świętować tak samo – zwrotem przegranych zakładów!

 

 

Już wiesz, jak to działa (poprzednia promocja) :
1. Postaw dowolny zakład na mecz Polska – Finlandia.
2. Jeśli Polacy wygrają, a Twój pierwszy postawiony na ten mecz zakład okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 100% postawionej stawki (maksymalna kwota bonusu to 100 PLN).
3. Aby otrzymać bonus napisz do Oddsring na adres info-pl@oddsring.com podając numer przegranego zakładu, a bonus w ciągu 48 godzin powinien znaleźć się na Twoim konta gracza.
4. Uwaga – jeśli wziąłeś udział w poprzedniej promocji pamiętaj, aby obrócić bonus przed postawieniem zakładu na mecz Polska – Finlandia.

 

 

 

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład na mecz Polska – Finlandia, który odbędzie się 26 marca 2016 r.

2. Jeśli reprezentacja Polski wygra, a Twój pierwszy zakład postawiony na ten mecz będzie rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.

3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.

4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.

5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.

6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony na ten mecz zakład, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony na ten mecz zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadniego kolejnego zakładu. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane, zawierające zakład składowy na mecz Polska – Finlandia bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.

7. Zwrot przysługuje wyłącznie wtedy, jeśli Polska wygra mecz. Pierwszy zdeklarowany wynik będzie uznany za rozstrzygający pomimo ewentualnych późniejszych zmian oficjalnych rezultatów.

8. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.

9. Bonus dostępny wyłącznie raz dla każdego zakładu/ konta/ członka rodziny/ domostwa/ IP.

10. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.

11. Oddsring zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.

12. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu Oddsring.

13. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.

Comments are closed.