Maciej Szczęsny rzuca wyzwanie typującym na stronie OddsRing! #OgrajSzczesnego

Maciej Szczęsny rzuca wyzwanie typującym na stronie OddsRing

 

 

Maciej Szczęsny rzuca wyzwanie typującym na stronie OddsRing!

 

#OgrajSzczesnego

 

Były bramkarz reprezentacji Polski wytypował wyniki meczów z 17 kolejki angielskiej Premier League. Pokonaj go trafnie przewidując wyniki trzech spotkań, a będziesz mógł wygrać 5000 zł w gotówce, bonusy i nagrody dodatkowe.

 

 

Zobacz spot, w którym Szczęsny jak James Bond rzuca wyzwanie internautom.

Maciej Szczęsny od lat udziela się w mediach jako ekspert i komentator. Od niedawna prowadzi również bloga na Sportowym Ringu, na łamach którego analizuje poczynania polskich i zagranicznych klubów. Jego doświadczenie jest niebagatelne: pięć mistrzostw Polski w takich drużynach jak Legia Warszawa, Widzew Łódź czy Wisła Kraków; liczne wstępy w reprezentacji Polski oraz wiele sukcesów w karierze trenerskiej. Tym razem były piłkarz typuje wyniki meczów i w ramach konkursu zorganizowanego przez OddsRing wyzywa na pojedynek internautów.

 • Osoba, której uda się dobrze wytypować wyniki trzech meczów z 17 kolejki angielskiej Premier League  zgarnie 5 000 zł.
 • Każdy gracz, który prawidłowo wytypuje wynik dwóch z sześciu meczów otrzyma bonus w wysokości 20 zł zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie OddsRing.
 • Gracze, którzy prawidłowo wytypują tylko jeden mecz otrzymają nagrody dodatkowe w postaci kubków oraz koszulek z podpisem Macieja Szczęsnego.
 • Organizatorzy konkursu przygotowali również dodatkową nagrodę dla osoby, która na swoim profilu w mediach społecznościowych wykorzystując hashtag #OgrajSzczesnego w najciekawszy sposób udostępni film promujący konkurs .

Jak typować?

 1. Wpłać i obróć 20 zł w Oddsring
  2. Wytypuj wyniki meczów na stronie konkursowej
  3. Wygraj 5000 zł, bonusy i nagrody dodatkowe*
  4. Każde kolejne zdeponowane i obrócone 20 zł daje Ci dodatkową szansę na typowanie!

*zgodnie z Warunkami promocji

Comments are closed.