Niemiecka prowokacja przed meczem z Polską?

Niemcy Polska w niemieckiej prasie

 

Pierwsze spotkanie między reprezentacją Polski, a mistrzami świata zakończyło się historycznym triumfem biało-czerwonych 2:0. Niemcom jednak nie spodobał się ten rezultat na tyle, by perfidnie wyrażać swoje niezadowolenie i chęć rewanżu przed drugim spotkaniem.

 

 

Reklama przedmeczowa z udziałem popularnej firmy Bet-At-Home pokazuje, że kompleks z poprzedniego meczu jest wręcz ogromny. Wbijanie szpilek w laleczkę a la voodoo to lekka przesada i w naszym odczuciu obraza w stronę podopiecznych Adama Nawałki. Jesteśmy w stanie zrozumieć frustrację, ale wszystko powinno trzymać swój fason i mieć odpowiedni smak.

 

Sami zawodnicy reprezentacji gospodarzy przed meczem wypowiadają się z szacunkiem, acz też podkreślają chęć rewanżu. Marketingowcy BAH natomiast wykazali się brakiem wyczucia i kompletnie przesadzili.

 

Sądzimy, że Orły Nawałki pokażą ponownie pazur i wykorzystają niepewną obronę mistrzów świata by raz jeszcze wygrać albo też wywalczyć choćby punkt. Do boju biało-czerwoni!

Przypominamy niemiecką reklamę nadawaną podczas EURO 2008 przed spokaniem Niemcy – Polska w której Polacy kradną niemieckim kibicom samochód:

 

Comments are closed.