Od 1999 roku na rynku

Od niepamiętnych czasów zakłady cieszą się dużą popularnością. Gra o wartościowe przedmioty i pieniądze jest zakodowana w naturze ludzkiej i ma tak długą historię, jak sama cywilizacja. Nieistotnym jest, czy gra się za pieniądze czy nie – jest to przyjemność! Chodzi przede wszystkim o rację. A kto chociaż raz nie chciałby cieszyć się tym miłym uczuciem?

Od 15 lat bet-at-home z ponad 4 mln. zarejestrowanych graczy należy do najpopularniejszych usługodawców zakładów online w Europie.

Bet-At-Home oferuje różnorodną ofertę zakładów sportowych, zakładów na żywo i wirtualnych, gier, w tym gier pokerowych i w kasynie oraz kasynie na żywo, a także wyścigi psów. Oferta jest dostępna w 18 językach. Grupa www.bet-at-home posiada spółki w Austrii, Niemczech, na Malcie i Gibraltarze. Obecnie 260 zmotywowanych i kompetentnych pracowników angażuje się w dalszy rozwój przedsiębiorstwa.

 

Historia sukcesu biegnie własnym torem:

Historia sukcesu biegnie własnym torem

 

Firma została założona w grudniu 1999 roku przez Jochena Dickingera i Franza Ömera w Wels w Górnej Austrii. Zaledwie trzy miesiące później ruszyła strona internetowa www.bet-at-home.com, gdzie początkowo oferowane były wyłącznie zakłady sportowe.

 

Pierwsze innowacje miały miejsce dwa miesiące później, kiedy to wprowadzono na rynek usługę sprawdzania wyników na żywo livescore.cc. W listopadzie 2005 roku cieszyliśmy się premierą kasyna online.

Od 1999 roku na rynku

Rok później (2006) znów została poszerzona paleta oferowanych produktów i wystartowała platforma do gry w pokera online. Dynamiczny rozwój rynku internetowego przyczynił się też do ulepszania i wprowadzania innowacyjnych zmian na www.bet-at-home.com. W ten sposób w 2008 roku kasyno online znów zostało unowocześnione, a w 2009 wprowadzono nową sekcję „Gry”.

Od września tego samego roku na różne wydarzenia sportowe rozpoczęto oferowanie zakładów na żywo. Nowa odsłona strony internetowej (2013) portalu www.bet-at-home.com pojawiła się także w wersji mobilnej. W 2015 roku bet-at-home.com poszerzył swoją ofertę o „Wirtualny świat”.

Comments are closed.