Odbierz za darmo 25 złotych w ComeOn

COMEon rozdaje 25 złociszy zupełnie za darmoche!

Wypróbuj bez depozytu najlepsze kasyno w internecie i zagraj o miliony.

 

ComeOn rozdaje 25 złociszy zupełnie za darmoche

 

1 . Zarejestruj się z TEGO specjalnego linka
Zajmie to kilka chwil.

2. Zweryfikuj numer telefonu (przyjdzie do Ciebie specjalny kod SMS,który musisz przepisać w formularzu rejestracyjnym na promocyjnej stronie COMEon ).
Pamiętaj o podaniu prawdziwych danych.

3. Aktywuj bonus 25 zł
Nie musisz robić żadnego depozytu.
Regulamin:
– Nasz unikalny bonus bez depozytu dostępny jest w kwocie 25 PLN dla każdego gracza, który podczas rejestracji podał kod bonusowy biorący udział w promocji.
– Kwota bonusu może być wykorzystana zarówno w zakładach sportowych jak i kasynie.
– Przed wypłatą środków i ewentualnych wygranych gracz musi dokonać obrotu 40x w kasynie. Obrót w zakładach sportowych nie jest wliczany do wymogów obrotu.
– Na wykonanie obrotu gracz ma 30 dni od momentu otrzymania bonusu.
– Bonusy są oferowane w wyłącznej gestii ComeOn Limited. Użytkownicy posiadający zduplikowane konta nie będą zakwalifikowani. ComeOn! utrzymuje ścisłą politykę tylko jednego konta dla jednego gracza i wykorzystuje wewnętrzne systemy bezpieczeństwa, aby zidentyfikować jakiekolwiek nieprawidłowości. Aby uniknąć nadużyć, zastrzegamy sobie prawo, według własnego uznania, do odmowy udzielenia bonusu w jednej lub kilku z następujących okoliczności:

(1) Konta posiadające ten sam adres IP

(2) konta należące do tej samej rodziny lub gospodarstwa domowego

(3) konta, które dzielą wspólny szczegół kontaktu lub identyfikator (np. adres e-mail, numer telefonu, karty kredytowej / debetowej numer karty lub inne metody płatności

(4) kilka kont należących do tej samej osoby

(5) naruszenia któregokolwiek z naszych warunków promocji bonusowej i regulaminu

(6) dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów.

Oferta ograniczona do maksymalnie jednego takiego samego bonusu na adres. Współdzielenie konta ComeOn! lub posiadanie więcej niż jednego jest niedozwolone. Oferta ma na celu wyłącznie promowanie rekreacyjnej gry. ComeOn! może zablokować bonus i skonfiskować wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania regulaminu strony.
– Bonus dostępny wyłącznie dla rezydentów Polski.

Comments are closed.