Oscarowe darmowe spiny w Oddsring!

Oscarowe darmowe spiny w Oddsring

 

 

 

Oscarowe darmowe spiny w Oddsring!

 
W ten weekend media ogarnie oscarowe szaleństwo. Wiele filmów minionego roku bazowało znanych tytułach – nowy Mad Max zyskał uznanie krytyków, jednak nie wszystkie z nich miały tyle szczęścia.

Jeśli i Ty wolisz klasyczne oryginały od nowych wersji niektórych spośród zeszłorocznych filmów – przypomnij sobie wspólnie z Oddsring Jurassic Park w jego prawdziwie oscarowej odsłonie z 1993 roku.

 

 

Wystarczy, że obrócisz w Oddsring 10 EUR/40 PLN na grze Jurassic Park podczas oscarowego ‘długiego weekendu’, a 10 free spinów znajdzie się na Twoim koncie gracza!

 

 

 

1. Promocja rozpocznie się o 00:01 26 lutego i będzie trwała do północy 29 lutego 2016.

2. Każdy gracz, który obróci min. 10 EUR/40 PLN (lub równowartość w innej walucie) na grze Jurassic Park w czasie trwania promocji otrzyma 10 free spinów na tę gry.

3. Free spiny będą dodane do kont graczy 1 marca 2016 przed godziną 20:00.

4. Free spiny będą ważne przez 7 dni i będą mogły być wykorzystane wyłącznie na grze Jurassic Park w wersji stacjonarnej dostępnej w serwisie Oddsring.

5. Do udziału w promocji kwalifikuje się wyłącznie aktywność ze stawkami za prawdziwe pieniądze.

6. Promocja nie łączy się z innymi bonusami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że jeśli na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa, stawki postawione na grze Jurassic Park przed ukończeniem obrotu wcześniejszym bonusem nie będą wliczane do obrotu w tej promocji.

7. Free spiny będą dodane do kont wszystkich kwalifikujących się graczy, a gracze ci zostaną powiadomieni o przyznaniu free spinów drogą mailową. Jeśli gracz odwoła przyznane mu free spiny (z jakiegokolwiek powodu) bądź nie wykorzysta ich przed upływem ich terminu ważności, free spiny przepadają i nie będą mogły być dopisane do konta gracza ponownie.

8. Oddsring zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania free spinów, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.

9. Oddsring zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.

10. Oferta jest ważna jeden raz dla każdego konta/ domostwa/ członka rodziny/ IP.

11. Oddsring zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.

12. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu Oddsring.

13. Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.

Comments are closed.