Redbet Red Minute – wybierz minutę meczu w której padnie bramka i wygraj €1100

 

Redbet Red Minute

Redbet Red Minute – wybierz minutę meczu w której padnie bramka i wygraj €1100

 

 

 

Kolejny szybki gol w zeszłotygodniowej edycji Red Minute w meczu pomiędzy Schalke 04 i Stuttgartem. Shalke zdobyło prowadzenie po golu pomocnika “Belhanda” już w 14 minucie spotkania, którego pierwsza połowa okazała się mało interesująca. W drugie połowie, wbrew prognozom, VFB Stuttgart odrobiło stratę i utrzymało remisowy wynik do końowego gwizdka.

 

Kurs na remis wyniósł około 3.75, co z pewnością przełożyłoby się na niezły zysk, gdyby faktycznie udało się przewidzieć taki obrót spraw. Niestety, nikt nie wytypował poprawnie minuty więc pula ponownie idzie w górę i wyniesie 1100€!

 

W tym tygodniu będziemy pilnie przyglądać się pojedynkowi włoskiej Serie A pomiędzy Juventusem i Interem. Mecz rozpocznie się o 20:45 CŚE, pora stawiać zakłady, typować minuty i powalczyć o 1100€!

 

 

 

WYTYPUJ RED MINUTE TERAZ I WYGRAJ €1100!

  • Postaw €10 lub więcej na mecz o którym mowa powyżej.
  • Wybierz minutę meczu, w której, twoim zdaniem, padnie bramka (na przykład: 90).

 

 

 

MOŻNA WYGRAĆ NA DWA SPOSOBY:

  • Jeśli padnie bramka w wybranej przez ciebie minucie, wygrywasz €1100!*
  • Jeśli padnie bramka (ale nie pierwsza bramka w meczu) w wybranej przez ciebie minucie, powiększymy twój uznany zakład o 100% do €20.

*W przypadku, gdy prawidłowych trafień będzie więcej, nagroda zostanie podzielona pomiędzy uczestników konursu, którzy podali prawidłowe trafienie.

 

 

Comments are closed.