Robert Sz., syn wiceministra sportu aresztowany. Oszustwa na szkodę towarzystw ubezpieczeniowych

Robert Sz

 

Robert Sz., syn wiceministra sportu w rządzie Beaty Szydło oraz dyrektor sportowy klubu LKS Nadwiślan Góra , został aresztowany.  Zorganizowaną grupę przestępczą zajmującą się oszustwami w branży ubezpieczeniowej, rozbili policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą katowickiej komendy wojewódzkiej.

 

 

 

Do zatrzymania Roberta Sz. doszło pod koniec kwietnia. Razem z 18 innymi podejrzanymi, usłyszał zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz oszustw na szkodę towarzystw ubezpieczeniowych na kwotę 11 milionów złotych – poinformowała portal wyborcza.pl rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gliwicach, prokurator Joanna Smorczewska.

 

 

 

Jak informują policjanci szajka oszustów świadomie wprowadzała klientów w błąd twierdząc, że przez rok nie będą musieli płacić wysokich, bo często przekraczających 1,5 tys. zł składek. Co najbardziej bulwersujące, wśród przestępców jest syn obecnego wiceministra sportu w rządzie Beaty Szydło i jednocześnie dyrektor sportowy klubu LKS Nadwiślan Góra Robert Sz.

Comments are closed.