SekaBet – Bonus Powitalny 200% do 30 Euro na Sloty Booming Games

SekaBet - Bonus Powitalny 200 do 30 Euro na Sloty Booming Games

 

SekaBet – Bonus Powitalny 200% do 30 Euro na Sloty Booming Games

 

 

Promocja obowiązuje dla produktów Sloty Booming Games. Bonus 200% można otrzymać, dokonując pierwszego depozytu.

 

  1. Promocja obowiązuje dla produktów Sloty Booming Games.
  2. Bonus 200% można otrzymać, dokonując pierwszego depozytu. Maksymalna kwota, którą możesz otrzymać w ramach promocji to 30 euro.

Podczas dokonywania depozytu, wybierz z formularza “Bonus Powitalny 200% do 30 Euro na Sloty Booming Games” i bonus zostanie dodany automatycznie.

  1. Aby wypłacić środki lub przetransferować je do innej sekcji, użytkownik musi obrócić środkami 25 razy (depozyt+bonus)*25. Wszystkie gry Sloty Booming Games mają taki sam wkład w obrót bonusu. Kiedy bonus zostanie dodany do konta, nie można go anulować.
  2. Kiedy saldo bonusu spadnie poniżej 1 EUR / 1 USD, bonus zostaje anulowany automatycznie.
  3. Jeżeli zostanie wykryte u użytkownika nadużycie związane z wykorzystaniem bonusu lub z naruszeniem zasad, konto zostanie zamknięte oraz wszystkie środki znajdujące się na koncie zostaną skonfiskowane.
  4. Sekabet zastrzega sobie prawo do cofnięcia lub zmiany zasad i warunków bonusu. Ponadto zastrzega sobie prawo do nie wyrażenia zgody na dostęp do bonusu poszczególnym klientom. To gracze odpowiadają za przestrzeganie zasad i warunków otrzymania tego bonusu.
  5. Ponadto użytkownicy powinni zapoznać się z Warunkami Ogólnymi Sekabet i Zasadami Sekabet.
  6. Sekabet stosuje zasadę “jeden użytkownik – jedno konto” dlatego każdy adres IP, nazwa użytkownika, gracz lub adres e-mail może skorzystać z bonusu tylko raz.
  7. Sekabet zastrzega sobie prawo do żądania odpowiednich dokumentów od klientów: skan dowodu osobistego, rachunku, itd. W przypadku nie dostarczenia dokumentu/dokumentów wygrane gracza mogą zostać zablokowane.

Incoming search terms:

Comments are closed.