Szkocja – Polska przedmeczowa analiza Euro 2016 ; Czwartek, 8 października, godz. 20:45

Robert Lewandowski i Arkadiusz Milik

Szkocja – Polska

Czwartek, 8 października, godz. 20:45, Hampden Park, Glasgow (Szkocja)

 

kod bonusowy: EURO2016

 

 

Przed nami najważniejszy tydzień dla reprezentacji Polski w 2015 roku! Biało-Czerwoni są blisko awansu na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy, ale aby dostać się na turniej na francuskich stadionach, potrzebują jeszcze co najmniej jednego, a być może dwóch dobrych występów. Piłkarze Adama Nawałki sukces mogą świętować już w czwartek, jeśli uda im się pokonać na wyjeździe Szkotów, a równocześnie Irlandczycy nie sprawią niespodzianki w potyczce z liderami grupy, Niemcami.

Jeśli wiesz, jak potoczą się losy tego spotkania postaw i wygraj – albo odbierz bonus w wysokości 100% przegranej stawki aż do 100 zł!

szkocja-polska oddsring

Szkocja

Szkoci przez długi okres utrzymywali się w czołówce tabeli grupy D, jednak ich ostatnie trzy występy sprawiły, że o awans na EURO drużynie tej będzie bardzo trudno. Na dwie kolejki przed końcem eliminacji, piłkarze Gordona Strachanazajmują czwartą pozycję z dorobkiem 11 punktów. Ich strata do trzeciej Irlandii to cztery oczka, a do drugiej Polski – aż sześć punktów. Jednak na dobrą sprawę, Szkotom pozostało do rozegrania już tylko jedno trudne spotkanie, właśnie z Biało-Czerwonymi. W ostatniej kolejce przyjdzie im się bowiem zmierzyć ze słabiutkim Gibraltarem.

The Tartan Army w trudnej sytuacji w kontekście awansu znalazła się na własne życzenie. Wszystko za sprawą tego, że w ostatnich trzech występach eliminacyjnych, wywalczyła zaledwie jeden punkt. Szkocji zremisowali 1:1 arcyważny mecz z Irlandią, a potem dość niespodziewanie polegli 0:1 w Gruzji – to właśnie ta przegrana zabolała ich najbardziej. Za porażkę 2:3 we wrześniu br. na Hampden Park z Niemcami trudno ich bowiem obwiniać, a wręcz przeciwnie, warto Szkotów pochwalić za to, że postawili trudne warunki mistrzom świata.

szkocja-polska oddsring

Polska

W ostatniej turze spotkań, z Niemcami przegrali również Polacy, w dodatku wyżej, bo 1:3, ale i tak zawodnicy z orzełkiem na koszulkach mają prawo być zadowolonymi z tego, w jakiej sytuacji znajdują się na dwie kolejki przed końcem eliminacji. Biało-Czerwoni teoretycznie mają nawet szansę na skończenie rywalizacji nawet na pierwszym miejscu w grupie, a więc na przeskoczenie Niemców, do których tracą aktualnie tylko dwa punkty. Kadra Nawałki z pewnością zadowoliłaby się jednak drugą pozycją – najważniejszy jest przecież awans na EURO 2016.

W swoim ostatnim występie Polacy rozgromili 8:1 Gibraltar. Po dwa gole w tym meczu strzelili Kamil Grosicki,Arkadiusz Milik oraz Robert Lewandowski. Ten ostatni przewodzi zresztą aktualnie klasyfikacji najlepszych strzelców eliminacji, z dorobkiem 10 bramek. Polski napastnik w ostatnich dniach jest na ustach wielu kibiców piłki nożnej, dzięki swoim fenomenalnym występom w barwach Bayernu Monachium. W meczu z VfL Wolfsburg strzelił pięć goli w dziewięć minut, a w kolejnych trzech spotkaniach dorzucił jeszcze siedem trafień. Jeśli Lewandowski podtrzyma swoją dyspozycję strzelecką w starciu ze Szkocją, to o awans na Mistrzostwa Europy Polacy mogą być spokojni.

szkocja-polska oddsring

Podsumowanie

W pierwszym meczu eliminacyjnym pomiędzy Polską a Szkocją, rozegranym prawie rok temu w Warszawie, Biało-Czerwoni zremisowali z zespołem Gordona Strachana 2:2, ratując jeden punkt dzięki bramce Arkadiusza Milika w 76 minucie. W marcu ubiegłego roku obie reprezentacje zmierzyły się również towarzysko – Szkoci wywieźli wówczas ze Stadionu Narodowego w Warszawie wygraną 1:0. A czy w ten czwartek górą będą wreszcie Polacy?

Szkocja

L, L, D, W, W

bramki 10-6, +4

Polska

W, L, D, W, D

bramki 14-5, +9

 

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład na mecz Szkocja – Polska w ramach kwalifikacji Euro 2016 po kursie min. 2.0 między 18:01 we wtorek 6 października, a zakończeniem tego spotkania w czwartek 8 października 2015 r.

2. Jeśli pierwszy zakład na ten mecz postawiony przez Ciebie w podanym powyżej czasie zostanie w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.

3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.

4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.

5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.

6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony w podanym czasie zakład na mecz Szkocja – Polska, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane o łącznym kursie min. 2.0, zawierające zakład składowy na mecz Szkocja – Polska bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.

7. Zakłady na mecz Szkocja – Polska postawione przed rozpoczęciem promocji nie są brane pod uwagę. Zakłady postawione w czasie trwania promocji, ale nie zawierające zakładu na mecz Szkocja – Polska nie są brane pod uwagę.

8. Oddsring zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.

9. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 zakładu / 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.

10. Oddsring zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.

11. Oddsring zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.

12. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu Oddsring.

13. Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.

Comments are closed.