Typowanie piersiami? „Cycata Teresa” to już symbol tegorocznego Copa America! [VIDEO]

2015-06-19_104349

 

Pamiętacie typujące Ośmiornice i wielbłądy? Teraz mecze przepowiadają gołe piersi!

Jedna z wenezuelskich telewizji do typowania wyników wyznaczyła „Cycatą Teresę” (La Teta Teresa). Prezenterka do wskazania zwycięzcy rywalizacji wykorzystuje swój obfity biust.
„Cycata Teresa” to już symbol tegorocznego Copa America!
Wenezuelska telewizja miała dość różnorakich zwierzątek typujących wyniki mistrzostw, które od czasów ośmiornicy o imieniu Paul z 2008 roku stały się obowiązkowym elementem każdego kolejnego wielkiego turnieju.

 

 

 

W południowej Ameryce wpadli na lepszy pomysł – typowanie zwycięzcy spotkania jest zdecydowanie bardziej ludzkie i… piękniejsze!

Piękna Teresa w stroju Ewy ma na piersiach flagi rywalizujących ze sobą w Copa America drużyn. Urodziwa, pełna uśmiechu prezenterka zaczyna ‚wróżyć’ energicznie potrząsając swoim okazałym biustem. Zasada jest prosta – reprezentacja, której flaga pierwsza spadnie na ziemię przegra. Ta, która zostanie na piersi „Cycatej Teresy” będzie cieszyć się ze zwycięstwa.
Podobno piękna prezenterka ma 80 procent skuteczności, ale nikt na pewno nie wini jej za ewentualne pomyłki. Nie oszukujmy się – to sprawa drugorzędna. Pozostaje nam wierzyć, że piersi „Cycatej Teresy” nie kłamią i… podziwiać! Kibicowanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Domagamy się odpowiedniczki Teresy w naszej rodzimej Ekstraklasie!

 

Zrodło: SportoweFakty.pl ; Fakt.pl ; Sport.pl ; TVP.pl

Incoming search terms:

Comments are closed.