Wirtualny futbol – Cała prawda

Virtual Football League pl

Wirtualny futbol – Cała prawda

Poniżej podamy fakty dotyczące Wirtualnej piłki. Wydają się one być oczywistością, aczkolwiek warto jednak pamiętać o tym przy każdym typowaniu. Wszystko może przynieść sukces, ale skrypty Wirtualnych sportów są napisane pod bukmacherów, nie pod klienta. Kiedy 10 osób postawi np. mecz VFL Madrid vs. VFL London po 100$ na zakłady poniżej/powyżej 2.5 gola mamy takie sytuacje.

Po pierwsze:

Załóżmy osiem osób postawi po 100$ na powyżej 2.5 gola, a pozostałe dwie na poniżej 2.5 bramki. Tym samym bukmacherzy przy małej stawce na under 2.5 zaryzykują stratę na rzecz dwóch osób, ale za to zyskają całą stawkę pozostałej części.

Po drugie:

Jeśli jednak osiem osób postawi po 20$ na powyżej 2.5 gola (160$ łącznie), a pozostałe dwie osoby postawią po 500$ na poniżej 2.5 gola (1000$) to z logicznego punktu widzenia łatwiej bukmacherom stracić na rzecz ośmiu osób po niskiej stawce, a przy tym zgarnąć kasę pozostałych typerów.

Ogółem pada więcej razy powyżej 2.5 gola, ale nie są to diametralne różnice. Zatem naszym zdaniem warto jednak stawiać mniejsze stawki na niszowe zakłady. W tym momencie powinna być szansa oszukania skryptu, który opiera się na łatwym zysku.

Incoming search terms:

Comments are closed.