Wygraj wyjazd dla dwóch osób na Finał EURO 2016 w Paryżu dzięki OddsRing

OddsRing - wygraj wyjazd dla dwóch osób na Finał EURO 2016 w Paryżu

Dołącz do Piłkarskiej Gorączki w Oddsring i zdobądź szansę na wyjazd na Mecz Finałowy EURO 2016 w Paryżu!

Do startu – Gotowy – Graj!

Zagraj w najpopularniejsze gry piłkarskie Shoot! i Football Star i zdobądź szansę na wygranie wyjazdu dla dwóch osób na Finał EURO 2016 w Paryżu!

 

OddsRing - zakłady bukmacherskie online

kod bonusowy: EURO2016

 

Pakiet obejmuje:

  • 2 bilety na Mecz Finałowy Euro 2016
  • 2 noce w 4-gwiazdkowym hotelu w Paryżu
  • 500 euro kieszonkowego

Jak to działa?

– Za każde 50€ lub 215 PLN (lub równowartość w innej walucie) obrócone na grze Shoot! i Football Star w czasie trwania promocji gracz otrzyma jeden los na naszą loterię promocyjną

– Promocja rozpocznie się w czwartek 9 czerwca 2016 r. i będzie trwała do godziny 23:59 CET w poniedziałek 27 czerwca 2016 r.

– Losowanie odbędzie się we wtorek 28 czerwca 2016 r.

 

 

Warunki promocji

1. Promocja rozpocznie się 9 czerwca 2016 r. i będzie trwała do godziny 23:59 CET 27 czerwca 2016 r.

2. Za każde 50€ lub 215 PLN (lub równowartość w innej walucie) obrócone na grze Shoot! i Footbal Star w czasie trwania promocji gracz otrzyma jeden los na naszą loterię promocyjną.

3. Do udziału w promocji kwalifikuje się wyłącznie aktywność ze stawkami za prawdziwe pieniądze. Uczestnicząc w promocji gracz automatycznie akceptuje jej Warunki. Oddsring rezerwuje sobie prawo do odmowy uczestnictwa w promocji lub odmowy przyznania nagrody graczom nie przestrzegającym Warunków promocji.

4. Po zakończeniu losowania zwycięzca zostanie poinformowany o fakcie wygrania nagrody.

5. Zwycięzca ma 48 godzin na potwierdzenie zaakceptowania nagrody. Akceptując nagrodę zwycięzca zgadza się na nieodpłatne używanie jego imienia, inicjału nazwiska oraz miasta i kraju zamieszkania przez organizatowów promocji do celów marketingowych.

6. Nagroda nie podlega wymianie, przekazaniu, ani zamianie na gotówkę. Po przyjęciu nagrody przez zwycięzcę promocja zostanie zakończona i nie odbędą się żadne dodatkowe losowania.

7. Jeśli nagroda nie będzie mogła zostać przyznana lub zaakceptowana przez zwycięzcę, losowanie zostanie powtórzone i poprzedni zwycięski los zostanie uznany za nieważny.

8. Losowanie nagrody może być powtórzone maksymalnie 3 razy. Jeśli nagroda nie będzie pomyślnie przyznana po 3 kolejnych powtórzonych losowaniach, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zakończenia promocji. Decyzje podjęte przez organizatorów w aspektach dotyczących losowania nagrody są ostateczne i wiążące i nie podlegają roszczeniom.

9. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do unieważnienia, odwołania, przerwania lub zmiany Warunków promocji jeśli uznają to za niezbędne.

10. Gracz ponosi pełną odpowiedzialność za upewnienie się, że na terenie jurysdykcji, której podlega, może legalnie grać w gry Shoot! oraz Footbal Star oraz brać udział w promocji ‚Piłkarska Gorączka’.

11. Powyższe warunki dotyczą wyłącznie promocji ‚Piłkarska Gorączka’.

Comments are closed.