Wytypuj wyniki Ligi Mistrzów i wygraj 4.000.000 PLN z Betsson 6

 

Wytypuj wyniki Ligi Mistrzów i wygraj 4.000.000 PLN z Betsson6

 

 

Jesteś fanem Ligi Mistrzów? Myślisz, że znasz się na rzeczy?

Wystarczy, że wytypujesz poprawnie wyniki sześciu wybranych przez nas spotkań Ligi Mistrzów i 4.000.000 PLN może być Twoje. Jeśli postawiłeś zakłady o łącznej wartości 40 PLN w ciągu ostatnich 7 dni, zapiszesz się do tej promocji ZA DARMO.

Aby wziąć udział w tej promocji, wyślij swoje wyniki najpóźniej do soboty, do godz. 13:45.

Wytypuj wyniki Ligi Mistrzów i wygraj 4.000.000 PLN z Betsson 6

Wytypuj dokładny wynik 6 meczów i wygraj 4,000,000 PLN w gotówce

Wejście jest darmowe dla wszystkich graczy, którzy w tym tygodniu wypuścili zakład za 40 PLN lub więcej.

 

 

Warunki i Zasady Promocji:

 • 1. Betsson 6 to Promocja (Promocja), w której gracze Betsson.com mają szansę na wygranie nagrody pieniężnej 400.000 PLN (Nagroda).
 • 2. Nagrodę wygrywa gracz, który prawidłowo przewidzi wynik Wszystkich sześciu meczów w ramach Betsson 6 (czyli meczów wybranych przez Betsson.com) w danym tygodniu promocji. Dla potrzeb promocji, wynik jest rozumiany jako oficjalny rezultat po zakończeniu meczu – dalsze dyskwalifikacje oraz zmiany rezultaty nie są brane pod uwagę.
 • 3. Jeśli gracz nie wytypuje dokładnych wyników WSZYSTKICH sześciu meczów, nie zdobędzie Nagrody. Tylko wytypowanie WSZYSTKICH sześciu wyników w danym tygodniu gwarantuje zawodnikowi Nagrodę.
 • 4. Aby wejść do Promocji, gracz musi mieć konto zarejestrowane na Betsson.com oraz wypuścić zakład za minimum 40 PLN między końcem poprzedniej kolejki w promocji a początkiem nowej kolejki. W przypadku, gdy nie było Promocji w ciągu 30 dni, zakład za minimum 40 PLN musi zostać wypuszczony w ciągu 7 dni przed kolejką. W Promocji mogą wziąć udział wszyscy kwalifikujący się gracze.
 • 5. Promocja Betsson 6 jest dostępna dla zarejestrowanych klientów ze Szwecji, Polski, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Peru, Meksyku, Chile, Islandii oraz Holandii. Typy graczy z innych jurysdykcji nie będą liczyć się w Promocji.
 • 6. Jeden gracz (jeden zarejestrowany email) może w jednym tygodniu wysłać jeden zestaw typów.
 • 7. Kwalifikujący się gracze mogą wziąć udział w Promocji, wypuszczając swoje typy za pośrednictwem dedykowanej strony https://promotions.betsson.com/betsson6/pl/. Zwycięski gracz i jego konto muszą spełniać Ogólne Warunki i Zasady Betssona. Na przykład, Betsson.com przeprowadzi weryfikację zwycięskiego konta, zgodnie z polityką przeciwko praniu brudnych pieniędzy).
 • 8. Jeżeli dwóch lub więcej graczy prawidłowo wytypuje wyniki sześciu meczów, wygrana zostanie podzielona między tych graczy.
 • 9. Jeżeli zajdzie podejrzenie, że gracz używa wielu kont (otworzył lub zarządza wieloma kontami), wszystkie konta gracza zostaną zamknięte, a gracz zostanie zdyskwalifikowany z promocji Betsson 6. Jakikolwiek gracz, wobec którego zajdzie podejrzenie, że dokonał kroków niezgodnych w Warunkami i Zasadami Promocji, dotyczącymi swoich typów, typów innych graczy, systemu Betssona, późniejszej zmiany swoich typów itd. zostanie zdyskwalifikowany z Promocji.
 • 10. Promocja kończy się w danym tygodniu po rozpoczęciu pierwszego spotkania w danej kolejce. Po wysłaniu typów, nie można już dokonać w nich zmian.
 • 11. Twoje typy zostaną wysłane na e-maila zarejestrowanego w Betssonie. Zachowaj tego e-maila – Betsson nie będzie w stanie dostarczyć Twoich typów do zakończenia ostatniego spotkania Betsson 6. Wysłane typy, nawet jeśli zostaną potwierdzone emailem od Betsson.com, będą nieważne, jeśli nie spełnią wymogów wypisanych w Sekcji 4.
 • 12. Jeśli jakiekolwiek spotkanie jest przełożone, przerwane lub niezakończone, spotkanie to będzie postrzegane jako unieważnione. Jeśli rozegranych zostanie tylko 5 spotkań w danym tygodniu, wygrana wyniesie 10.000 EUR. Jeśli dojdzie do rozegrania tylko 4 meczów w Betsson 6, to promocja w danym tygodniu zostanie uznana za nieważne.
 • 13. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem e-maila lub telefonicznie. Nagroda zostanie wysłana na konto zwycięzcy w ciągu 30 dni po zakończeniu danej kolejki Promocji.
 • 14. Betsson.com nie bierze odpowiedzialności za wypełnienie jakichkolwiek obowiązków związanych z opłaceniem podatku towarzyszącego nagrodzie. Gracz jest wyłącznie odpowiedzialny za zapłatę takiego podatku, zgodnie z obowiązującym go prawem.
 • 15. Wchodząc do promocji, gracz zgadza się na wzięcie udziału w wydarzeniach promocyjnych organizowanych przez Betssona po zakończeniu promocji. Może to dotyczyć użycia wizerunku gracza na stronach internetowych Betssona, blogach, serwisach społecznościowych oraz innych mediach wybranych przez Betssona. Zgadzasz się na użycie przez Betssona Twojego imienia, inicjałów oraz zdjęcia w takich materiałach promocyjnych oraz na uczestnictwo w wywiadach, różnorodnych wydarzeniach promocyjnych i sesjach zdjęciowych. Gracze dają także Betssonowi prawo do użycia ich imienia, fotografii, wypowiedzi i wizerunku do celów promocyjnych. Gracze zrzekają się prawa do tantiemów, wynagrodzenia i honorarium za użycie ich wizerunku przez Betssona.
 • 16. W Promocji nie mogą wziąć udział: pracownicy Betsson Group, członkowie ich rodzin lub pracownicy agencji/partnerów, którzy w jakikolwiek biorą udział we współorganizowaniu Promocji.
 • 17. W przypadku jakiegokolwiek sporu dotyczącego Promocji, decyzja Betsson.com jest ostateczna i nie można jej podważyć za pośrednictwem innych instytucji.
 • 18. Biorąc udział w Promocji, gracze akceptują przestrzeganie Warunków i Zasad Promocji. Warunki i Zasady promocji zostały przygotowane w języku angielskim. Jeśli dojdzie do nieścisłości między oryginalną, angielską wersją tych warunków i zasad a wersją przetłumaczoną, to obowiązuje angielski oryginał.

Comments are closed.